MOJEPNEU firemní identita

  • Návrh a tvorba vizuální identity společnosti (původní logo bylo zachováno). 85% 85%
  • Tvorba kreativních reklamních kampaní a sad. 100% 100%
  • Polepy firemního vozového parku. 100% 100%
  • Tiskový servis. 100% 100%
  • Konzultace. 100% 100%

Marek je pro mě přesně takový grafik, kterého jsem hledala. Spolehlivý, pružný, samostatný, nebojí se nových nápadů, zvládne i nemožné a ještě s perfektním výsledkem. Vášeň pro grafiku, barvy, tvary, cestování a nové věci jde v jeho práci znát. A přesně to se mi líbí!

Ing. Vendula Pěluchová

Marketingová specialistka, www.vendulapeluchova.cz

Firemní identita není jen logo. Potvrzuje to i případ firemní identity v MOJEPNEU. Velká zavedená síť pneuservisů se nedávno přebrandovala a firma si nechala k této příležitosti zpracovat nové logo. I při kusu dobře odvedené práce na logu jsem to neměl snadné, když jsem přebral tento projekt. Abych byl schopen vytvářet atraktivní reklamní podklady, které se drží jednotného firemního stylu, jsou kreativní, nápadité a neokoukané, k tomu jsem potřeboval něco více, než samotné logo.

Bylo třeba stanovit jak daný font nastylovat ve výstupech, a toho se držet na všech reklamních podkladech. Z výsledku jsem byl sám mile překvapen.

Barvičky byly více méně díky logu jasné. Stačilo tedy zanést jejich výčet do manuálu a vybrat vhodné odstíny Pantone a RAL.

O dost zajímavější bylo vymyslet, jak oživit danou firemní identitu, kterou nelze moc zalamovat z důvodu již natištěných bannerů a cedulí. Chtěl jsem, aby byl koncept kreativní, neokoukaný a zároveň velmi variabilní a jednotný. Na pneumatikách není moc zajímavých detailů a s fotkami je to bohužel bída. Co tedy s tím? Jak toho docílit? Odpověď je vektory! A maskotem, který se stane hlavním vizuálním prvkem firmy.

Vektory nabízí velkou variabilitu. Je to sice časově náročné na tvorbu a stojí to nějaké peníze, každopádně dá se takto nakreslit téměř cokoliv a vždycky to bude zapadat do nastavené firemní identity. Bude to kreativní a neokoukané. A omezení z nedostatku podkladů výrobců, či vlastních zdrojů pro reklamu, je rázem pryč.

Webové stránky jdou také ruku v ruce s firemní identitou. A i zde se objevuje maskot. Tomu dáváme formu rádce. Za pomocí komiksové bubliny můžeme do reklamního materiálu vždy zakomponovat méně formální informace, které se neztratí ve změti ostatních textů.

Veškerá grafika je velmi variabilní i při zpracovávání tiskových a online bannerových výstupů.

Vozový park firmy má velký rozptyl, přinejmenším co se značky a modelů týče. Vždy je alespoň zachována bíla barva karoserie, což je základ úspěchu. Vsadil jsem na jednoduchý návrh, který je vhodný na malou i velkou dodávku, ať už je to Mercedes, Citroën nebo Opel. V jednoduchosti je síla a nadčasovost.

Součástí firemní identity jsou taky merkantilní tiskoviny a další drobné reklamní materiály.

Kdo jsem?

Baví mě poznávat nové ambiciózní lidi, jejich příběhy a výzvy. Poznat jejich zákulisí, problémy se kterými se potýkají a společně vše hloubkově prokonzultovat, analyzovat a sestavit plán jak rozvinout jejich činnost.

Baví mě moderní marketing a sofistikované minimalistické vizuály za pomoci kterých lze odkomunikovat více, než pouhopohé strohé reklamní sdělení. Váš příběh v tomto směru hraje prim.

Baví mě proces kreativní vizuální tvorby, tak proces tvorby komunikační strategie a její implementace do praxe.

Baví mě tvořit komplexní projekty (značky), které poutají pozornost, vytvářejí vztahy a přinášejí majiteli nejen finanční užitek. 

Baví mě mít maximum stěžejních věcí měřitelných a detailně vyjádřených v měsíčních souhrnech vývoje značky. 

Baví to i mé klienty a bude to bavit i vás!

Potřebujete expresní odpověď?
+420 705 005 178

Dotaz, který počká 48 hodin
marek@marekliska.cz

Mé fakturační údaje
IČ: 05804434,
 nejsem plátce DPH

Bankovní spojení
21190464510300 (ČSOB)

Specialista na budování značek a osobních prezentací

Měním jména a firmy na značky,
které mají jasný účel a směr. 

Mou prací není pouze to, jak to bude vypadat,
ale hlavně, jak to bude fungovat.

Marek Liška, Hajní 653, 739 24 Krmelín, IČ: 05804434.
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.

© 2020 s ♡ vytvořil Marek Liška